| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Human
Colonel

Colonel





Posty: 4892
Pochwał: 3
Skąd: Wrocław
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Żeby nie było- Używamy innych przeglądarek. Harpoon, jak wynika z jego wypowiedzi, używa uważanego przez ludzi za najlepszego Firefoxa, a ja Opery- uważanej przez różnych ekspertów za najlepszą Laughing

Czw 10 Maj, 2007 15:03

Powrót do góry
harpoon
Kapitan marynarki

Kapitan marynarki





Posty: 999
Pochwał: 5
Skąd: Poznań
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Human napisał:
Żeby nie było- Używamy innych przeglądarek.

Wiem, bo już kiedyś na ten temat chyba mieliśmy nawet wątek Wink
Human napisał:
Harpoon, jak wynika z jego wypowiedzi, używa uważanego przez ludzi za najlepszego Firefoxa, a ja Opery- uważanej przez różnych ekspertów za najlepszą

Masz całkowicie rację - używam Firefoxa Mr. Green Opery używa mój ojciec korzystający z tego samego komputera i uważa, że to właśnie ona jest najlepsza. Kwestia gustu i przyzwyczajenia Wink

_________________
"przeszkody są po to, aby je eliminować - problem w tym, że przeszkoda może wyeliminować ciebie"

Czw 10 Maj, 2007 15:27

Powrót do góry
DOMARASC
Porucznik marynarki

Porucznik marynarki




Posty: 592
Skąd: Sztutowo
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

harpoon napisał:
Przecież napisałem, że właśnie tak robię. A dokładniej w 75% przypadków. Ale ostatnimi czasy nawet to nie pomaga. Mogę sobie odświeżać ile tylko chcę, a i tak odwiedzone przeze mnie wątki nie zostaną odznaczone. Pomaga wyłącznie Oznacz wszystkie fora jako przeczytane



To dlaczego ja nie mam z tym problemu? U mnie odświeżanie odznacza przeczytane wątki.
Używam Firefoxa w wersji 2.0.0.3 Jeżeli macie starsze wersje, zainstalujcie tą i wtedy sprawdźcie, czy ten problem zniknie.

Czw 10 Maj, 2007 17:02

Powrót do góry
Human
Colonel

Colonel





Posty: 4892
Pochwał: 3
Skąd: Wrocław
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Człowieku, czytajże uważnie to co napisaliśmy.

Problem występuje i spod Firefoxa i spod Opery (a, że Opery mam najnowszą wersję, to jestem więcej niż pewien). Wina leży po stronie skryptu, a nie przeglądarki. Kiedyś już gdzieś takie jajo było, poprawili coś i zaczęło działać by the book.

Czw 10 Maj, 2007 17:09

Powrót do góry
DOMARASC
Porucznik marynarki

Porucznik marynarki




Posty: 592
Skąd: Sztutowo
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Human napisał:
Człowieku, czytajże uważnie to co napisaliśmy.

Problem występuje i spod Firefoxa i spod Opery (a, że Opery mam najnowszą wersję, to jestem więcej niż pewien). Wina leży po stronie skryptu, a nie przeglądarki. Kiedyś już gdzieś takie jajo było, poprawili coś i zaczęło działać by the book.




Ty też czytaj uważnie. Ja pisałem o najnowszej wersji Firefoxa 2.0.0.3, którego używam.
Jak masz Operę, to nie sprawdzisz tego, nawet jeżeli będzie to najnowsza wersja. Zniesmaczony

Czw 10 Maj, 2007 17:14

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Panowie spokojnie Wink Na pewno nie jest to wina ani rodzaju, ani wersji przeglądarki używanej do odwiedzania forum Wink

Informacje o tym, czy post został przeczytany czy też nie, zależy od wielu czynników związanych z bazą danych i przechowywanymi tam informacjami, wpływ na to ma też czas systemowy i wiele innych rzeczy... jako że ostatnio są jakieś dziwne problemy z serwerem, o których mi niestety za wiele nie wiadomo, poza tym, że strona po prostu lubi przestać działać albo inne tego typu rzeczy... to pojawiają się po prostu różne problemy z samym forum. Staramy się znaleźć przyczynę takiego stanu rzeczy jednakże może to trochę potrwać także proszę o cierpliwość Wink

Pozdrawiam
Dawid

Czw 10 Maj, 2007 17:33

Powrót do góry
Human
Colonel

Colonel





Posty: 4892
Pochwał: 3
Skąd: Wrocław
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Widzisz Dawid, nawet to napisałem, bo doskonale o tym wiem, tylko... zapomniałem posta wysłać i tak sobie wisi ciągle jako do wysłania Laughing

Czw 10 Maj, 2007 17:39

Powrót do góry
Human
Colonel

Colonel





Posty: 4892
Pochwał: 3
Skąd: Wrocław
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Przepraszam za post pod postem, ale nie chce mi się edytować Laughing

Dawid, nie działają mi żadne opcje przy pisaniu odpowiedzi. Ani nie mogę klinkąć na buźkę, ani cytatu wywołać, ani koloru zmienić. Zdalnie rzecz jasna, jak wklepuje odpowiednie komendy BBCode to działa.

Pią 11 Maj, 2007 23:08

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

A co za problem, że post pod postem Question Wink

Co do tego co piszesz to dosyć dziwna sprawa, u mnie raczej wydaje się wszystko działać dobrze, mogę klikać na wszystkie przyciski które są dostępne, no chyba, że coś przy normalnej odpowiedzi się sypnęło, bo ja korzystam z "szybkiej odpowiedzi"

Pozdrawiam
Dawid

Sob 12 Maj, 2007 0:18

Powrót do góry
Human
Colonel

Colonel





Posty: 4892
Pochwał: 3
Skąd: Wrocław
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

No popatrz. Teraz wszystko działa, a przedtem, jak pisałem tego tasiemcowego posta w lotnictwie, to musiałem wszystkie quote-y klepać z palca.

A pisanie posta, pod postem. To się, tego, kłóci z moim poczuciem estetyki Laughing

Sob 12 Maj, 2007 0:26

Powrót do góry
danziger
Major

Major





Posty: 2333
Pochwał: 2
Skąd: Freie Stadt Danzig
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Kurczę. Nie było mnie na forum przez dwa dni. Oczywiście miałem mnóstwo nieprzeczytanych postów. Niestety, na chwilę mnie wylogowało i teraz wszystko mam zaznaczone jako przeczytane. :/
BTW - czy nie można by wprowadzić opcji "pokaż posty nieprzeczytane"? Na wielu forach ona działa - w przeciwieństwie do opcji "pokaz od ostatniej wizyty" nie mają wpływu na nią różne wypadki typu chwilowe odłączenie od sieci czy wylogowanie użytkownika.

_________________
Gdańskie odznaczenia i pieniądze
Gdańskie flagi, sztandary i inne weksylia

Sob 02 Cze, 2007 14:24

Powrót do góry
DOMARASC
Porucznik marynarki

Porucznik marynarki




Posty: 592
Skąd: Sztutowo
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Zniknął mój post o kapelach satanistycznych w czasie, w którym nie było żadnego z modów na forum Question Question Question Przez co musiałem zmienić drugi post, bo miało miejsce cytowanie postów tych poniżej zamiast tych powyżej.

http://www.ioh.pl/forum/viewtopic.php?p=86581#86581


Co się dzieje? Hakerzy?

Pią 15 Cze, 2007 19:37

Powrót do góry
warrior
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 226
Skąd: Warszawa, Pax Polonia
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Witam, ja mam taki problem, że napisałem już 63 posty, a w profilu pokazuje się, że napisałem 60. Czyżby te trzy były uznane za spam? Błąd systemu? Hakerzy? UFO? Question
_________________
"Płynie się zawsze do źródeł pod prąd, z prądem płyną śmiecie"
Zbigniew Herbert

Sob 16 Cze, 2007 17:00

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Ani błąd, ani tym bardziej UFO Bardzo szczęśliwy http://www.ioh.pl/forum/viewtopic.php?t=3095

Sob 16 Cze, 2007 17:05

Powrót do góry
warrior
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 226
Skąd: Warszawa, Pax Polonia
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Posty z "Literatura, Rozrywka" nie wchodza, o ile sie nie myle, do punktacji


A to może błąd, bo może to odradzać "karierowiczów" rządnych awansów od pisania w dziale o literaturze i rozrywce. W jakich dalszych działach posty nie wchodzą do punktacji? Pytam, bo chcę wiedzieć, gdzie mam pisać a gdzie uznać to za stratę czasu Wink żartuję, ale dobrze by było wiedzieć.

_________________
"Płynie się zawsze do źródeł pod prąd, z prądem płyną śmiecie"
Zbigniew Herbert

Sob 16 Cze, 2007 18:03

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Tylko te 2 działy które zostały wymienione w wątku podałem czyli "literatura..." i "ogłoszenia" Wink

Sob 16 Cze, 2007 18:06

Powrót do góry
aceton
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 386
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Human - ma ostrzeżenie i pochwałę , może powinno sie skasować,
mnie się tam ozdobniki podobają , medale, stopnie , avanarki , - to pozwala przełamać anonimowość w sieci i daje jakby osobowość nickowi ,

Sob 16 Cze, 2007 22:57

Powrót do góry
Human
Colonel

Colonel





Posty: 4892
Pochwał: 3
Skąd: Wrocław
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Dawid, w poście wyskoczyło mi coś dziwnego.

Zobacz sam- na górze wyskakuje jakiś "obrazek" w poście niczego nie wlepiałem. Que pasa?



Opis załącznika:

Pią 17 Sie, 2007 12:03

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Poprawione Wink

Pią 17 Sie, 2007 12:15

Powrót do góry
Marmik
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 2985
Pochwał: 8
Skąd: Puck
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Podczas korzystania z PW nie działa funkcja quote.
_________________
Słaby sprzymierzeniec, którego tylko bronić trzeba, a który nic z siebie dać nie potrafi, jest zawsze uciążliwy. Broni się go niechętnie, a w zamian za pomoc żąda się pewnych, nieraz dotkliwych świadczeń, jeśli w ogóle występuje się w jego obronie.

Nie 28 Paź, 2007 0:16

Powrót do góry
Human
Colonel

Colonel





Posty: 4892
Pochwał: 3
Skąd: Wrocław
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Działa, ale tylko jeśli nie dodajesz nicka do komendy quote Laughing

Kiedyś już rozmawiałem o tym z Dawidem, miał poprawić. Chyba zapomniał.

Nie 28 Paź, 2007 0:53

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

yyyy no jakby to powiedzieć Bardzo szczęśliwy Zapomniało mi się Bardzo szczęśliwy Tak jak już kiedyś wspominałem od czasu do czasu trzeba mi przypominać różne sprawy, bo pamięć u mnie dobra ale krótka Wink

Nie 28 Paź, 2007 1:13

Powrót do góry
maxikasek
Moderator
Generał broni

Generał broni





Posty: 10865
Pochwał: 36
Skąd: obecnie Szczecin
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

zegar forum trzeba cofnąć Wink
_________________
Prawo Balaniego:
Jak długo trwa minuta, zależy od tego, po której stronie drzwi toalety się znajdujesz.

http://www.powrotlegendy.pl/

Nie 28 Paź, 2007 9:41

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Już cofnięty Wink

Nie 28 Paź, 2007 12:05

Powrót do góry
maxikasek
Moderator
Generał broni

Generał broni





Posty: 10865
Pochwał: 36
Skąd: obecnie Szczecin
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

http://www.ioh.pl/zestawienie.php
W tytułach działów nie wyświetla się polska czcionka (sprawdzałem pod Operą i IE)

_________________
Prawo Balaniego:
Jak długo trwa minuta, zależy od tego, po której stronie drzwi toalety się znajdujesz.

http://www.powrotlegendy.pl/

Pon 29 Paź, 2007 22:04

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny Strona 4 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.