| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Krzychu74
Moderator
Chu I

Chu I





Posty: 546
Pochwał: 1
Skąd: Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Witam!
Melduję posłusznie, że zdjęcie zostało poprawione (w miarę moich skromnych umiejętności) Bardzo szczęśliwy .
Odmeldowuję sie.

Pozdrawiam.

Wto 09 Sie, 2005 19:19

Powrót do góry
WERTTREW
Moderator
Kapitan

Kapitan





Posty: 1121
Pochwał: 2
Skąd: Warszawa, PL
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

noooo, faktycznie lepiej jest!!!
Szybka reakcja godna pochwały Bardzo szczęśliwy

czekamy na efekt końcowy
Pzdr
WERT

_________________
Pozdrawiam WERTTREW
-------------------------------
Historia&Tajemnice W-wy: http://www.werttrew.fora.pl/

Sro 10 Sie, 2005 9:21

Powrót do góry
Grzesio
Moderator
Porucznik

Porucznik





Posty: 743
Pochwał: 8
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Wett, a ja mam pytanie - Flitzer to SH czy Revell?
No i z tym I-270 w niemieckich barwach to już było baaardzo odważne posunięcie! Bardzo szczęśliwy Me 263 jednak ciut się od niego różnił. 8)

Pzdr

Grzesiu

Sro 10 Sie, 2005 10:42

Powrót do góry
WERTTREW
Moderator
Kapitan

Kapitan





Posty: 1121
Pochwał: 2
Skąd: Warszawa, PL
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Grzesio napisał:
Wett, a ja mam pytanie - Flitzer to SH czy Revell?
No i z tym I-270 w niemieckich barwach to już było baaardzo odważne posunięcie! Bardzo szczęśliwy Me 263 jednak ciut się od niego różnił. 8)

Pzdr

Grzesiu


czas start odpowiadam na pytanie pierwsze:
revell
pytanie drugie: hmmm a czy ktoś tu utrzymuje, że to Me263? Wink
W każdym razie miło pogadać z kimś kto "wie co jest grane" ...
Masz coś swojego?
Pzdr

_________________
Pozdrawiam WERTTREW
-------------------------------
Historia&Tajemnice W-wy: http://www.werttrew.fora.pl/

Sro 10 Sie, 2005 11:01

Powrót do góry
Krzychu74
Moderator
Chu I

Chu I





Posty: 546
Pochwał: 1
Skąd: Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Wtam!
WERTTREW: moje biuro skarg, wniosków, uwag i zażaleń po zapozananiu się z Twoim wnioskiem rozpatrzyło go pozytywnie i przekazało go do Biura Obsługi Klienta, a to załatwilo resztę. Bardzo szczęśliwy
A tak przy okazji dwa pytanka: jak idą prace przy VW Afrika Korps i czy nie spotykamy się poza tym forum jeszcze na forum czołgowym (zdjęcia modeli te same)? Laughing Question

Pozdrawiam.

Sro 10 Sie, 2005 12:16

Powrót do góry
WERTTREW
Moderator
Kapitan

Kapitan





Posty: 1121
Pochwał: 2
Skąd: Warszawa, PL
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

krzychu74 napisał:
Wtam!
WERTTREW: moje biuro skarg, wniosków, uwag i zażaleń po zapozananiu się z Twoim wnioskiem rozpatrzyło go pozytywnie i przekazało go do Biura Obsługi Klienta, a to załatwilo resztę. Bardzo szczęśliwy
A tak przy okazji dwa pytanka: jak idą prace przy VW Afrika Korps i czy nie spotykamy się poza tym forum jeszcze na forum czołgowym (zdjęcia modeli te same)? Laughing Question

Pozdrawiam.


Mój Garbaty, po otrzymaniu podwozia, szyb oraz wycieraczek (ta od strony pasażera będzie zepsuta) czeka od jakiegoś czasu na półce - permanentny brak czasu u jego właściciela!

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że się tam spotkaliśmy, bo kiedyś na to forum (i nie tylko) kilka razy wpadłem. Ale jak można się przekonać nie należy ono do mych faworytów Wink

WERT

_________________
Pozdrawiam WERTTREW
-------------------------------
Historia&Tajemnice W-wy: http://www.werttrew.fora.pl/

Sro 10 Sie, 2005 14:05

Powrót do góry
Grzesio
Moderator
Porucznik

Porucznik





Posty: 743
Pochwał: 8
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

No dobrze, kilka moich fotek. I to raczej właśnie fotek, niźli modeli, gdyż właśnie samo fotografowanie bardziej mnie wtedy zajmowało (a było to w czasach, gdy o aparatach cyfrowych nie śnili nawet najbłyskotliwsi wizjonerzy), niż modele, które są na zdjęciach - niekóre z nich pochodzą jeszcze z podstawówki, inne są nieukończone etc.

Pzdr

Grzesiu



Opis załącznika:
Avia B 35 - Kovozavody 1:72.

Opis załącznika:
Bf 110D - Matchbox 1:72.

Opis załącznika:
F4F-3 Wildcat - Revell 1:72.

Opis załącznika:
Fw 190A-4/R6 - Matchbox 1:72.

Opis załącznika:
P-47N - Heller 1:72.

Opis załącznika:
Koło Panzera IV/70... :)

Opis załącznika:
Panzer IV/70 - Tamiya 1:35.

Czw 11 Sie, 2005 9:52

Powrót do góry
WERTTREW
Moderator
Kapitan

Kapitan





Posty: 1121
Pochwał: 2
Skąd: Warszawa, PL
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

No ładne cacko! Dzięki Twoim zdjęciom trochę więcej artyzmu się pojawiło w wątku Bardzo szczęśliwy

Tak to prawda były czasy, że cyfrówek nie było a zdjęcia i tak piękne wychodziły Wink

WERT

_________________
Pozdrawiam WERTTREW
-------------------------------
Historia&Tajemnice W-wy: http://www.werttrew.fora.pl/

Czw 11 Sie, 2005 12:02

Powrót do góry
WERTTREW
Moderator
Kapitan

Kapitan





Posty: 1121
Pochwał: 2
Skąd: Warszawa, PL
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

No to ja tym razem pociągne ogólnie po moich zbiorach Bardzo szczęśliwy

Można się pobawić w identyfikację .... Wink

WERT



Opis załącznika:
Rzut okiem w fragment mojej półki ...

_________________
Pozdrawiam WERTTREW
-------------------------------
Historia&Tajemnice W-wy: http://www.werttrew.fora.pl/

Czw 11 Sie, 2005 12:40

Powrót do góry
Krzychu74
Moderator
Chu I

Chu I





Posty: 546
Pochwał: 1
Skąd: Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Witam!
Grzesiu: piękne zdjęcia, szczególnie te "artystyczne". Jeśli pozwolisz to sobie je zapiszę w komputerku i będę co jakiś czas dawać na tapetę pulpitu.
WERTTREW: ale Ty tego masz! Zszokowany Prawdziwa hurtownia modeli. Też bym tak chciał. Bardzo szczęśliwy

Pozdrawiam.

Czw 11 Sie, 2005 17:32

Powrót do góry
WERTTREW
Moderator
Kapitan

Kapitan





Posty: 1121
Pochwał: 2
Skąd: Warszawa, PL
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

krzychu74 napisał:
... Prawdziwa hurtownia modeli. Też bym tak chciał. Bardzo szczęśliwy ...

Pozdrawiam.


No to do roboty! Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy
Nie wiem na co jeszcze czekasz? Wink
WERT

_________________
Pozdrawiam WERTTREW
-------------------------------
Historia&Tajemnice W-wy: http://www.werttrew.fora.pl/

Pią 12 Sie, 2005 11:07

Powrót do góry
Krzychu74
Moderator
Chu I

Chu I





Posty: 546
Pochwał: 1
Skąd: Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Witam!
Właśnie dzisiaj dobiegły prace przy Kubelwagenie! Nareszcie! Bardzo szczęśliwy
Teraz w planach: dokończenie P-40 i rozpoczęcie SIG-a 33.
Aby do przodu!

Pozdrawiam.

Pią 12 Sie, 2005 16:52

Powrót do góry
prezesszczepan
Лейтенант

Лейтенант





Posty: 382
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

krzychu74 napisał:
Witam!
Właśnie dzisiaj dobiegły prace przy Kubelwagenie

No to wpadne w tygodniu i zrobie foty kibla.

_________________
[b:3f0d1b7ecc]Pozdrawiam Wojtek[/b:3f0d1b7ecc]

!!! zobacz tu koniecznie zanim pomyślisz o administratorze!!!!

Pią 12 Sie, 2005 16:54

Powrót do góry
Krzychu74
Moderator
Chu I

Chu I





Posty: 546
Pochwał: 1
Skąd: Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Witam!
Wojtek, zdjecia są już gotowe. Zamieszczę je przy najbliższej okazji.

Pozdrawiam.

Sob 13 Sie, 2005 14:39

Powrót do góry
Krzychu74
Moderator
Chu I

Chu I





Posty: 546
Pochwał: 1
Skąd: Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Witam!
Żeby nie było, że się obijam: mój najnowszy model Kubelwagen.
(fotki zrobione na klika godzin przed końcem: brak tylko tablic rejestracyjnych i haków z przodu, ale nie dalo rady pózniej bo kolega, który ma cyfrówkę w tym samym dniu wyjeżdżał).

Pozdrawiam.



Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:
To taka moja wariacja. Zachciało mi sie zrobić ludków, co by tak Kubelwagenek samotny nie był...

(i żadnych mi tu śmiechów na sali, proszę...)

Wto 23 Sie, 2005 2:40

Powrót do góry
Krzychu74
Moderator
Chu I

Chu I





Posty: 546
Pochwał: 1
Skąd: Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Witam!
Załączam zdjęcie z początkowej fazy klejenia mojego nowego modelu: niemieckie ciężkie działo piechoty SIG 33. Model oczywiście w skali 1:100.

Pozdrawiam.



Opis załącznika:

Pią 26 Sie, 2005 0:54

Powrót do góry
Krzychu74
Moderator
Chu I

Chu I





Posty: 546
Pochwał: 1
Skąd: Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Witam!
Postępów przy SIG-u ciąg dalszy.

Pozdrawiam.



Opis załącznika:

Nie 04 Wrz, 2005 13:27

Powrót do góry
WERTTREW
Moderator
Kapitan

Kapitan





Posty: 1121
Pochwał: 2
Skąd: Warszawa, PL
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Jestem, jestem.
Trochę działam ostatnio w innych rejestrach i nie wpadałem do "modelarni" a widzę, że i kibel gotowy i działo w drodze. Piknie Panie, piknie!
Pytanko: pan oficer w autku też z papieru jest? Bardzo szczęśliwy

U mnie chwiolowo marazm, smutek i nic w temacie modelarskim się nie dzieje.

_________________
Pozdrawiam WERTTREW
-------------------------------
Historia&Tajemnice W-wy: http://www.werttrew.fora.pl/

Pią 09 Wrz, 2005 15:45

Powrót do góry
Krzychu74
Moderator
Chu I

Chu I





Posty: 546
Pochwał: 1
Skąd: Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Witam!
O rany! Nareszcie ktoś tu zajrzał Bardzo szczęśliwy Już myślałem, że sam pozostanę na tym łez podole...
Pan oficer jak i jego wierny i nie odstepujący go na krok adiutant są zrobieni ze szpachlówki (talk+wikol). Nakładam ją na druciany szkielet. Jej zalety to to, że szybko schnie i dobrze się póżniej szlifuje.
Cytat:
U mnie chwiolowo marazm, smutek i nic w temacie modelarskim się nie dzieje.

No to trzeba coś z tym koniecznie zrobić. Przecież sam tutaj tak nie będę siedział Crying or Very sad
Niech mnie ktoś przytuli... Crying or Very sad Question

Pozdrawiam.

Pią 09 Wrz, 2005 21:12

Powrót do góry
WERTTREW
Moderator
Kapitan

Kapitan





Posty: 1121
Pochwał: 2
Skąd: Warszawa, PL
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

krzychu74 napisał:

... Niech mnie ktoś przytuli... Crying or Very sad Question

Pozdrawiam.


A z tym to akurat musisz zgłosić się do jakiejś najbliższej sanitariuszki Wink
A w temacie modelarskim - jak wydłużę sobie dobę do 48 godzin , to może znajdę czas na podłubanie, chwilowo niestety smutek (ale pocieszją mnie dwie sanitariuszki to moze jakoś przeżyję!

_________________
Pozdrawiam WERTTREW
-------------------------------
Historia&Tajemnice W-wy: http://www.werttrew.fora.pl/

Pon 12 Wrz, 2005 9:28

Powrót do góry
Krzychu74
Moderator
Chu I

Chu I





Posty: 546
Pochwał: 1
Skąd: Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Witam!
No tak... to ja się pytam gdzie jest ta równość społeczna??? Szanowny Kolega ma aż dwie sanitariuszki, podczas gdy ja nieustępliwie stojący na modelarskim posterunku na tym forum ani jednej! . No tak się nie robi proszę Szanownego Kolegi. Zgłoszę to do komisji praw człowieka-modelarza. Laughing
A tak na poważnie to wziąłem się ostro do roboty w moim P-40 (SIG narazie nabiera mocy urzędowej) i mam nadzieję niedługo go skończyć i dać nowe fotki.

Pozdrawiam, trwając niewzruszenie na stanowisku. Wink



Opis załącznika:
W takim mniej więcej malowaniu będzie P-40

Wto 13 Wrz, 2005 1:20

Powrót do góry
WERTTREW
Moderator
Kapitan

Kapitan





Posty: 1121
Pochwał: 2
Skąd: Warszawa, PL
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

No, cóż, powiem ci w tajemnicy, że tak na prawdę NIE MA SPRWIEDLIWOŚCI i nie będzie, a zawsze jest lepiej mieć więcej sanitariuszek w zasięgu ręki - niż mniej!

Aaaa P-40 się rodzi! No pięknie, ja już takiego mam, jest oględnie mówiąc w szarym malowaniu, jakie kładziono na pewnej partii początkowych serii produkcyjnych, o ile dobrze pamiętam. Widać jego mordę na tym "rodzinnym" zdjęciu - prawy, górny róg!
Czekam na Twojego Curtissa!

_________________
Pozdrawiam WERTTREW
-------------------------------
Historia&Tajemnice W-wy: http://www.werttrew.fora.pl/

Wto 13 Wrz, 2005 10:19

Powrót do góry
Krzychu74
Moderator
Chu I

Chu I





Posty: 546
Pochwał: 1
Skąd: Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Witam!
WERTTREW: mam dwa pytania do Szanownego Kolegi. Co to za typ samolotu (w zielonym malowaniu i w szwedzkich barwach), który stoi na tej samej "półce" co P-40 oraz co to za dwupłat (stojący przodem) tuż obok P-40? Wygląda mi na jakiegoś "włocha" (Fiat?).

Pozdrawiam.

PS.: Cholerka, naprawdę nie ma sprawiedliwości??? To po kiego grzyba budowano tyle "wspaniałych" idei i systemów politycznych? Sądzisz, że tylko my dwaj o tym wiemy? Jak tak to, ciii... nie psujmy ludziom zabawy. Wink

Pon 19 Wrz, 2005 2:37

Powrót do góry
WERTTREW
Moderator
Kapitan

Kapitan





Posty: 1121
Pochwał: 2
Skąd: Warszawa, PL
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Krzychu74 napisał:
Witam!
WERTTREW: mam dwa pytania do Szanownego Kolegi. Co to za typ samolotu (w zielonym malowaniu i w szwedzkich barwach), który stoi na tej samej "półce" co P-40 oraz co to za dwupłat (stojący przodem) tuż obok P-40? Wygląda mi na jakiegoś "włocha" (Fiat?).

Pozdrawiam.

PS.: Cholerka, naprawdę nie ma sprawiedliwości??? To po kiego grzyba budowano tyle "wspaniałych" idei i systemów politycznych? Sądzisz, że tylko my dwaj o tym wiemy? Jak tak to, ciii... nie psujmy ludziom zabawy. Wink


Cze!
Szwed to klasyczny Szwed "Saab J21" we wczesnej wersji ze śmigiełkiem, a Włoch to zgodnie z Twoimi przypuszczeniami Fiat "CR.42".

p.s zachowajny spokój w temacie spawiedliwości - pomimo tego, że jestem pewien, że tylko my dwaj wiemy o tym, iż jej nie ma! Ciiii...

_________________
Pozdrawiam WERTTREW
-------------------------------
Historia&Tajemnice W-wy: http://www.werttrew.fora.pl/

Pon 19 Wrz, 2005 10:42

Powrót do góry
Krzychu74
Moderator
Chu I

Chu I





Posty: 546
Pochwał: 1
Skąd: Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Witam!
P-40 gotowy i gotów do lotu Laughing
Model w malowaniu "Latających Tygrysów", 43. dywizjon 11. Grupy myśliwskiej w 1943r.

Zdjęcia dzięki uprzejmości Prezesaszczepana. Dzięki Wojtek.



Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Pon 03 Paź, 2005 1:26

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.