KOLEKCJONER MENU
UŻYTKOWNICY
   

Liczba zarejestrowanych użytkowników programu wynosi:
KOLEKCJONER
  Witam na oficjalnej stronie programu KOLEKCJONER"; echo ShowVersion(); echo "

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat projektu KOLEKCJONER, czyli programu służącego do katalogowania różnych rzeczy. Program nie ma jeszcze zbyt wielu funkcji, ale podstawowe rzeczy potrzebne do uporządkowania jakiś danych się oczywiście w nim znajdują.

Na stronie możesz zobaczyć kilka screenów z programu, jak również dowiesz się co jest aktualnie w trakcie przygotowywania. I oczywiście najważniejsza rzecz to możliwość pobrania programu.

Wszystkich, którzy mają uwagi i pomysły dotyczące programu i jego działania zapraszam na forum, na którym istnieje specjalny dział stworzony na potrzeby programu :)"; } elseif($m == 1) { echo "

Do zrobienia:

 • Lepsze dopracowanie interfejsu użytkownika
 • Kreator pierwszego uruchomienia - jego zadaniem będzie pomoc w początkowych ustawieniach programu
 • Dopracowanie opcji import/eksport danych
 • Przygotowanie opcji do zgłaszania błędów i uwag bezpośrednio z poziomu programu
 • Podpięcie opcji rejestracji w bazie danych jako użytkownika programu
 • Przygotowanie wstępnej pomocy/dokumentacji programu

Ukończono:

 • Możliwość dodawania większej ilości podkategorii
 • Przy zmianie rozmiaru kolumn na liście przedmiotów rozmiar ten powinnien być zapamiętany i odczytany przy następnym uruchomieniu
 • Możliwość dodawania opisów do każdego zdjęcia
 • Możliwość oglądania miniaturki zdjęcia przypisanego do przedmiotu podczas przeglądania listy dostępnych przedmiotówPo zrobieniu wszystkich rzeczy z podanej listy zostanie wypuszczona kolejna wersja programu. "; } elseif($m == 2) { echo "

DownloadNajnowszą wersją programu jest wersja 0.2.9 i ściągnąć ją można korzystając z linku poniżej
W celu zapoznania się ze zmianami odnośnie nowej wersji zapraszam na forum.
Uwaga
W przypadku aktualizacji z wersji 0.1 koniecznie zajrzyj do tego wątku.
Ściągnij Kolekcjonera
"; } elseif($m == 3) { echo "

Kontakt • E-Mail: dawid@ioh.pl
 • GG: 4867872
 • Priv na forum - użytkownik Dawid159 :)


W przypadku problemów z programem i innych uwag lub sugestii dotyczących programu proszę pisać na forum"; } elseif($m == 4) { echo "

ScreenshotsA tutaj możesz zobaczyć jak to w ogóle wygląda ;-)"; } elseif($m == 5 && $mode != "confirm" && $mode != "check") { echo "

Rejestracja


"; echo "Zostań zarejestrowanym użytkownikiem Kolekcjoner`a. Dzięki temu jeżeli wyrazisz taką chęć będziesz mógł otrzymywać na swojego maila najświeższe informacje związane z programem. Jeżeli jednak nie chcesz otrzymywać żadnych wiadomości to i tak zachęcam Cię do rejestracji, gdyż dzięki temu okaże się ilu użytkowników ma Kolekcjoner.

Rejestracja jest całkowicie darmowa zupełnie tak samo jak program, a rosnąca liczba użytkowników zawsze lepiej motywuje do dalszej pracy.

"; include ('formularz_rejestracji.php'); } elseif($m == 5 && $mode == "confirm" && $mode != "check") { if(isset($_POST['submit'])) { if(isset($_POST['nick'])) $nick = $_POST['nick']; else $nick = ''; if(isset($_POST['email'])) $email = $_POST['email']; else $email = ''; if(isset($_POST['powiadom'])) $powiadom = $_POST['powiadom']; else $powiadom = "N"; $key = rand(1000000000,9999999999); RegistryUser($nick,$email,$powiadom,$key); } echo "

Potwierdzenie adresu e-mail


"; echo "Pierwszą fazę rejestracji masz już za sobą. Na Twój adres e-mail został wysłany link z kodem potwierdzającym adres e-mail, wystarczy, że wejdzisz na podaną stronę a rejestracja zostanie w pełni ukończona."; } elseif($m == 5 && $mode == "check") { if(isset($_GET['mail'])) $email = $_GET['mail']; else { echo "

Wystąpił błąd

Nieprawidłowy adres strony. Proszę ponownie wpisać adres strony podany w mailu, który przyszedł po rejestracji."; die; } if(isset($_GET['key'])) $key = $_GET['key']; else { echo "

Wystąpił błąd

Nieprawidłowy adres strony. Proszę ponownie wpisać adres strony podany w mailu, który przyszedł po rejestracji."; die; } if(CheckUser($email,$key)) echo "

Rejestracja zakończona

Zostałeś/aś zarejestrowany/a jako użytkownik programu Kolekcjoner."; else echo "

Błąd

Nieprawidłowy e-mail bądź kod potwierdzający."; } ?>